Site news

Mokomasis žaidimas EURO RUN

by Administratorius Renata Kondratavičienė -
Picture of mokytojai

Mokomasis žaidimas EURO RUN

9–12 metų vaikus kviečiame žaisti Euro Run ir laimėti puikių prizų!

Euro Run – tai 9–12 metų vaikams skirtas mokomasis žaidimas apie eurų banknotus ir monetas.

Žaidimo organizatoriai – Europos Centrinis Bankas ir Lietuvos bankas.

Varžybos prasidės 2015 m. lapkričio 25 d. ir vyks iki 2016 m. vasario 25 d. imtinai, o išbandyti savo jėgas galima jau dabar.

Plačiau rasite adresu http://www.lb.lt/mokomasis_zaidimas_euro_run


Skaitmeninės mokymo priemonės

by Administratorius Renata Kondratavičienė -
Picture of mokytojai

Pasaulio pažinimo pamokose, įtvirtinant ir praplečiant žinias apie Lietuvos valstybę, jos valdymą, labai naudinga yra Seimo svetainė, kurioje yra vaikams skirtas tinklalapis ( http://www3.lrs.lt/lrs_vaikams). Pateikta informacija atitinka III-IV klasės pradinuko įgūdžius.


Apie paukščius, inkilų gamybą galima sužino ti Lietuvos Ornitologų Draugijos tinklalapyje http://www.birdlife.lt . Šioje svetainėje inkilų gamyba ir jų priežiūra pateikta suprantamai. Mokiniai su žino kokie paukščiai peri senuose parkuose, o kokiems reikia inkilų.


Barbora Radvilaitė. Kalbos turtai.

Žaisdami šį žaidimą papildysite savo žodyno – sinonimų, frazeologijos, vaizdingų posakių atsargas, sužinosite visokių įdomybių apie lietuvių kalbos žodžius ir labiau pasitikėsite savo kalbiniais gebėjimais http://barbora.lki.lt .


Lietuvos piliakalniai. http://www.piliakalniai.ltMetelių regioninis parkas. http://www.meteliuparkas.lt/?con=photogallery_list&mid=9&cid=101


Žaidimas „Lietutis“. Pamiklink pirštukus - greitai klaviatūra surink ,,bėgantį" žodį. http://www.lietutis.lt/zaidimas-lietutis.php


Geografija. http://g.nepo.lt