Site news

Skaitmeninės mokymo priemonės

Skaitmeninės mokymo priemonės

by Administratorius Renata Kondratavičienė -
Number of replies: 0
Picture of mokytojai

Pasaulio pažinimo pamokose, įtvirtinant ir praplečiant žinias apie Lietuvos valstybę, jos valdymą, labai naudinga yra Seimo svetainė, kurioje yra vaikams skirtas tinklalapis ( http://www3.lrs.lt/lrs_vaikams). Pateikta informacija atitinka III-IV klasės pradinuko įgūdžius.


Apie paukščius, inkilų gamybą galima sužino ti Lietuvos Ornitologų Draugijos tinklalapyje http://www.birdlife.lt . Šioje svetainėje inkilų gamyba ir jų priežiūra pateikta suprantamai. Mokiniai su žino kokie paukščiai peri senuose parkuose, o kokiems reikia inkilų.


Barbora Radvilaitė. Kalbos turtai.

Žaisdami šį žaidimą papildysite savo žodyno – sinonimų, frazeologijos, vaizdingų posakių atsargas, sužinosite visokių įdomybių apie lietuvių kalbos žodžius ir labiau pasitikėsite savo kalbiniais gebėjimais http://barbora.lki.lt .


Lietuvos piliakalniai. http://www.piliakalniai.ltMetelių regioninis parkas. http://www.meteliuparkas.lt/?con=photogallery_list&mid=9&cid=101


Žaidimas „Lietutis“. Pamiklink pirštukus - greitai klaviatūra surink ,,bėgantį" žodį. http://www.lietutis.lt/zaidimas-lietutis.php


Geografija. http://g.nepo.lt